Σχετικα με το D.Eagle..

Ξεκίνησε από Ηλίας, 17 Jan 2010, 14:26:37 PM

« προηγούμενο - επόμενο »

Ηλίας

Στα χαρακτηριστικα του .. εκει που λεει για την μπαταρια και τον φορτιστη βλεπουμε την αστερισκο (*).
α)Τι θελετε να πειτε?
β)Περιλαμβανονται στο πακετο?
γ)Αν οχι , ποσα V. θα πρεπει να ειναι?
Περιμενω συντομα :D

ΕΚΔΡΟΜΟΣ

καλημερα
εφοσον ειναι στην ενοτητα πιστολια αεριου αρα μιλαει για αεριο κ οχι για ηλεκτρικα οπλα 

Ηλίας

και γιατι το αναφερει ???

ΕΚΔΡΟΜΟΣ

γιατι μαλλον υπαρχει κ ηλεκτρικο και τα στοιχεια ειναι κοπυ πειστ.

cgwolf

Απλά είναι λάθος η διατύπωση...
Δεν υπάρχει ηλεκτρικό..
Έτσι όπως το γράφουν "Μπαταρία & Φορτιστής * Τροφοδοτείται με αέριο" απλά εννοούν ότι δεν παίρνει μπαταρία αλλά τροφοδοτείται με αέριο.
Wolf-X...Wolf is the sniper,X marks tha spot!

Horus

18 Jan 2010, 11:43:10 AM #6 Τελευταία τροποποίηση: 18 Jan 2010, 11:45:03 AM από Horus
παιδια υπαρχει σιγουρα ηλεκτρικο desert eagle! EBB για την ακριβεια κ το βγαζει η ΤΜ.
οποτε μπορει να παιζει το copy-paste..
enemies..we need more enemies!!

cgwolf

Τα μόνα EBB που έχει βγάλει η Tokyo Marui αν δεν κάνω λάθος είναι τα "παιδικά" που παίζουν με μπαταρίες και 0.12 μπίλιες...
Μπορεί και να κάνω λάθος όμως...
Τα ΜΟΝΑ AEP όμως είναι το Glock 18C,USP και Beretta M92F...
Σε πολλά GBB το κατάστημα αναφέρει "Μπαταρία/Φορτιστή" και μετά λέει "Τροφοδοτείται με αέριο".
Οπότε μάλλον είναι η διατύπωση για τα GBB...κόπια απο τα ηλεκτρικά,και στη θέση αναφοράς της μπαταρίας ή του φορτιστή,απλά αναφέρει οτι τροφοδοτείται απο αερίο...
Wolf-X...Wolf is the sniper,X marks tha spot!

Ηλίας

κατι ασχετο αλλα το blow back πως λειτουργει? μηπος ειναι γι'αυτο?

Teacherdick

Παράθεση από: Ηλίας στις  18 Jan 2010, 15:32:34 PM
κατι ασχετο αλλα το blow back πως λειτουργει? μηπος ειναι γι'αυτο?

Φίλε μου στο συγκεκριμμένο πιστόλι έχει γίνει κάποιο τυπογραφικό λάθος.Επειδή το μοντέλο αυτό δουλεύει με αέριο, δε χρειάζεται μπαταρία και φορτιστή.Το blowback λειτουργεί όπως και στα κανονικά πιστόλια, χωρίς να έχει καμία σχέση με μπαταρία.Απλά, επιδή το Desert Eagle βγαίνει και ηλεκτροκίνητο, μάλλον έχει γίνει λάθος στη μετάφραση.Μην μπερδεύεσαι...Αν αγοράσεις αυτό το πιστόλι, το μόνο που θα χρειαστείς είναι αέριο.
Si Vis Pacem, Para Bellum.

Nikolai

Παράθεση από: Teacherdick στις  18 Jan 2010, 16:08:15 PM
Φίλε μου στο συγκεκριμμένο πιστόλι έχει γίνει κάποιο τυπογραφικό λάθος.Επειδή το μοντέλο αυτό δουλεύει με αέριο, δε χρειάζεται μπαταρία και φορτιστή.Το blowback λειτουργεί όπως και στα κανονικά πιστόλια, χωρίς να έχει καμία σχέση με μπαταρία.Απλά, επιδή το Desert Eagle βγαίνει και ηλεκτροκίνητο, μάλλον έχει γίνει λάθος στη μετάφραση.Μην μπερδεύεσαι...Αν αγοράσεις αυτό το πιστόλι, το μόνο που θα χρειαστείς είναι αέριο.

Μπολικες μπουκαλες μαλιστα

ghost-71

επειδή με ενδιαφέρει και έμενα αυτό το όπλο θα ήθελα να ακούσω ..υπέρ και κατά .. ;D ;D ;D ;D

kaliostro

Το μόνο κατά (για εμένα) είναι οτι είναι τεράστιο...τίποτα άλλο...είναι μούρι, είναι ευθύβολο, είναι ότι πρέπει για ποζεριά κ να σου πω κ το καλύτερο για εμένα....όταν το τραβάς απο την θήκη του δεν νιώθεις οτι είναι "το δεύτερο"!!!
Φίλοι είναι...τα αδέρφια που επιλέγεις!!!

Έρχονται όσοι θέλουν.... Μένουν όσοι μπορούν!!!

dash

ηλεκτρικο d. eagle εχει βγαλει και η cyma και η tm.δν θυμαμαι ποτε να τα ειχε φερει το center επομενως ειναι μαλλον τυπογραφικο λαθος

ghost-71

έτσι πρέπει  να είναι ένα όπλο...ΜΕΓΑΛΟ και δυνατό ..οεο

Mandis

Το Desert Eagle είναι το αγαπημένο μου πιστόλι. Υπέρχει όμως και το IWI Jerico  (aka Baby Eagle) το οποίο μοιάζει σχεδιαστικά με το D.Eagle, αλλά είναι λιγο μικρότερο. Το έχω βρει όμως μόνο σε CO2 , πράγμα που προσωπικά το προτιμώ εφόσων σαν sidearm θα βγει σε ώρα ανάγκης για λίγες και καλές βολές. ;)
Δως μοι πα στω και ταν γαν κινάσω...

manoloride

καλημερα και απο μενα. εχω το desert eagle chrome και απλα..... τα ΣΠΑΕΙ το πιστολι. ειναι μεγαλο αλλα καταλαβαινεις οτι κουβαλας πιστολι και εχει φοβερη ανακρουση. Δεν ειναι τυχαιο που δεν θα δεις αγγελια με desert eagle chrome.

Cerberus Airsoft Team

ACIDBLACK

Eιναι μεγαλο ....και στο λεει καποιος που εχει 2 μετρα παρακατι και 100+ ,θα δυσκολευτεις να το χειριστεις αν εχει μικρα χερια καθως και επισης να το κουβαλησεις καθως βρισκεις δυσκολα θηκη ....παροολα αυτα ψηνομαι και γω να παρω την μεγαλη εκδοση ! το εχει ενα παλικαρι στην ομαδα και θα το δοκιμασω απο εβδομαδα που θα μου παει !
ΚΑΛΙΑ ΣΤΑ ΟΡΗ ΑΡΧΟΝΤΑΣ
ΠΑΡΑ ΣΤΟΝ ΚΑΜΠΟ ΔΟΥΛΟΣ
ΝΑ ΤΟΝ ΘΩΡΕΙΣ ΑΠΟ ΨΗΛΑ
ΚΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΟΥΛΟΣ.