Χαθηκε mid cap γεμιστηρας M4 Hotel

Ξεκίνησε από elricd, 13 Aug 2009, 00:14:30 AM

« προηγούμενο - επόμενο »

elricd

Ειχα παει με κατι φιλαρακια Hotel για λιγο practice αρχες Αυγουστου (6 - 7)..Επεσε το οπλο μου απο τον 4ο  κ εχασα τον γεμιστηρα που χε επανω...

Αν τυχον κ βρεθει κατι ριξτε μια φωνη

Ευχαριστω προκαταβολικα.....
'Well, you know huntin' wabbits, like?... well it's the same 'xept dem wabbits fire back at ya

Θάνος

άσχετη ερώτηση.

Το AEG έζησε?  ??? Από τον 4ο όροφο? ???
keep safe distance...

elricd

Βασικα εσπασε το σωμα κ το κοντακι. Οποτε απλα παρηγγειλα σωμα και κοντακι  απεξω σε απιστευτη τιμη...Κ επι τη ευκαιρια κ καννη..Κατα τα αλλα το αεγ λειτουργει μια χαρα κ απο τον 4ο επεσε στον 3ο.
'Well, you know huntin' wabbits, like?... well it's the same 'xept dem wabbits fire back at ya

Θάνος

Παράθεση από: elricd στις  13 Aug 2009, 08:58:11 AM
Βασικα εσπασε το σωμα κ το κοντακι. Οποτε απλα παρηγγειλα σωμα και κοντακι  απεξω σε απιστευτη τιμη...Κ επι τη ευκαιρια κ καννη..Κατα τα αλλα το αεγ λειτουργει μια χαρα κ απο τον 4ο επεσε στον 3ο.

Πάλι καλά!  8)

Είπα κι εγώ!  ;D Άλλο από 4ο σε 3ο κι άλλο από 4ο σε ισόγειο (όπως κατάλαβα στην αρχή) καί να υπάρχει ακόμα το AEG.  8)
keep safe distance...

SAPPER

Παράθεση από: Θάνος στις  13 Aug 2009, 10:09:38 AM
Πάλι καλά!  8)

Είπα κι εγώ!  ;D Άλλο από 4ο σε 3ο κι άλλο από 4ο σε ισόγειο (όπως κατάλαβα στην αρχή) καί να υπάρχει ακόμα το AEG.  8)
Ναι σε τέυχη της Deagostini... ;D ;D ;D

elricd

Χαχαχα καλο οντως.Και που να δεις κ τον χειριστη του Μ4 ( δλδ εμενα ) γτ του εκανα παρεα...Ε τι να το αφηνα να πεσει μονο του?

SAPPER

Μπράβο παλικάρι μου πήρες και πουλάδα ελευθέρας δηλαδή  ;D ;D ;D

elricd